Zamknij

Aktualności

Turniej o Puchar Rektora WSPiA rozstrzygnięty

2011-05-11
Prawie 60-ciu zawodników wzięło udział w rozegranym wczoraj (10.05) III turnieju o Puchar Rektora WSPiA. Przez kilka godzin w rzeszowskiej hali „Waltera” walczyli o najwyższe miejsce na podium i trofeum, czyli Puchar Rektora WSPiA.
Najlepszy zawodnik Turnieju - Paweł Bartnik

Puchar dla najlepszych

10 maja 2011r. odbył się III turniej o Puchar Rektora WSPiA w futsalu mężczyzn. Do udziału zgłosiło się siedem drużyn. Zawodnikami byli studenci różnych roczników naszej Uczelni.

Zwycięzcy turnieju o Puchar Rektora WSPiA, drużyna "Magistry"

W pierwszej fazie drużyny zostały podzielone na 2 grupy. Było wiele emocji i zacięta walka. W fazie grupowej turnieju padło prawie 50 bramek, co świadczy o jego wysokim poziomie.

Faworytem rozgrywek od początku były 2 drużyny: „Magistry” oraz „Jaguar Kokoszki” składające się z zawodników reprezentujących WSPiA na zawodach Akademickich oraz w Lidze Futsalowej. Obydwie bez problemu zakwalifikowały się do półfinału.

Nie obyło się bez niespodzianek. Do półfinału awansowała również drużyna „Dania 1992” oraz „Skład na mistrza”. Jednakże finał należał do zespołów „Magistry” i „Jaguar Kokoszki”.

Ostra walka o wygraną
W finale drużyna „Magistry” po pasjonującej walce zwyciężyła 3:2 „Jaguar Kokoszki”. W meczu o 3 miejsce „Dania 1992” pokonała 6:2 „Skład na mistrza”, okazując się „czarnym koniem” rozgrywek.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został wybrany strzelec 14-tu bramek (najwięcej w Turnieju) student I roku „bezpieczeństwa” w WSPiA - Paweł Bartnik.